Advertise on Shadowville
You must be logged in to post
 
Search Forums:


 
Nike Air Max Zero Femme

UserPost

11:01 pm
September 10, 2019


sooo

Legendary Shadowvillian

Posts: 6135

1

Gabby Serrano jako jedna ze šesti vítezu Nikeovy pohlcující zkušenosti s designem Nike Air Max 2016 Dame On Air pocátkem tohoto roku mela prílezitost vyjádrit svou lásku k New York City na siluete Air Max 98. Boty byly navrzeny tak, aby odrázely její osobní rust ve Velkém jablku, pricemz infuze její rodiny, osobního zivota a kazdodenní krajiny prímo komunikovaly s obyvateli mesta. At uz se jedná o uprímný príbeh nebo pouhou popularitu 98, „La Mezcla“ byl hitem ve ctvrtích - a Nike je pripravena slouzit další práve pro konkrétní dzungli v reálném case. Toto pripravované in-line vydání modelu Air Max 98 prebírá temnou námornickou a karmínovou barvu s prekryvnými pruhy na blatníku a teckovanými Adidas Gazelle Womens tkanickami. NYC je spatren na jazyku a vlozkách do písma ve stylu skriptu, díky cemuz jsou v ocích NYers ješte neodolatelnejší. Datum vydání není potvrzeno, ale brzy je ocekávejte na regálech obchodu.

Nike, který se pripravuje na podzim, práve vydal sezónní colorway svou oblíbenou siluetu Air Max 98. Tentokrát kolem tenisky prichází oblecený v pastelove ruzovém odstínu, doplnený kostkovaným potiskem blatníku, který bezí pres botu. Trenér také vidí neon zelenou kartu na pate, stejne jako fuchsie ruzové smycky v tkanickách. Obuv je zakoncena robustní a prusvitnou podrázkou siluety a Nike Air Pegasus 83 Womens znackou Swoosh na boku. Obuv je ideální pro kazdodenní nošení v této sezone.

Nike Air Max 97 jiz mel výrocí, ale vzhledem k tomu, ze jeho dvacáté narozeniny jsou spojeny s ozivením stylu konce 90. let, je to o neco vetší obchod. Toto je jedna z tech bot, které jsou milované i nenávidené - objekt, který je hodne casu, ale má nepopiratelnou identitu. V lonském roce se jednalo o Air Max 95, ale príští rok patrí k 97. Od svého vzniku az po podivné formy, které trvalo v prubehu let, mela tvorba designéra Nike Christian Tresser doposud zajímavých nekolik desetiletí.

Ve zpetném pohledu - jako výkrik nad Nike Roshe Run Dames jediným prepínacem vydání NikeLab Ultra - Air Max 96 byla neuveritelne vypadající bota, ale její solidní, ale nepopsatelné pokracování (také nedávno znovu vydané) bylo naprosto zatemneno jeho nástupcem. Sledování Air Max 95 brzdilo jeho popularitu, ale výrok stríbrného záblesku Air Max 97 ucinil 96 do poznámky pod carou. Být Nike Air Max 270 Femme sendvicem mezi klasiky bylo prekázkou - zvlášte kdyz byli kvuli retrospektive stále retroováni.

Bizarne se Nike pokusil sjednotit krádez letectva 1 a eleganci Air Max 97. Nekteré fúze fungují a nekteré ne. Jordánské AF1 byly propastné, ale v roce 1998 se objevilo Nike Air Pegasus 83 Hombre nekolik efektních mashupu bezcu Nike a jejich bestsellerských obuvi. Zkouška prémiové kuze z roku 2007 z AF1 s prusvitností celé délky na mezipodešvi a známým jazykem AM97 blog udelal blog kol. Jiný vzorek dodal zjevnejší spojení bot a prinesl do Uptownu stríbrné a sítované panely spolu s popruhy z 97 a paty jazyka - prekvapive to není tak Nike Air Max 90 Femme koše, jak to zní. To znamená, ze práve proto, ze se jedná o výrocní rok pro obe boty, nepotrebujeme oficiální vydání této.

Pri uvedení na trh v roce 1997 byla cena za krabici 150 USD plus dan o 10 let vyšší nez vydání 1995 nebo 1996.Nike Air Max Zero Femme Nestací, kdyz se budete chválit ve své diskusní skupine alt.clothing.sneakers na tomto internetovém tenisu, ale v ekvivalentu témer 225 $ v penezích za rok 2016. Na územích, kde byly vyhledávány, byly prirázky také kolosální. Prodej není nic nového.


advertisements